Wycieczki

Wycieczki

Prywatne wycieczki z przewodnikiem – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zwiedź z nami największe polskie miasta takie jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Sopot! Będziesz podróżował jednym z naszych luksusowych samochodów z kierowcą i prywatnym przewodnikiem. Oferujemy prywatne wycieczki do Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Wieliczki i Auschwitz-Birkenau. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Kraków

Kraków

Kraków to magiczne miejsce na południu Polski. Ilość atrakcji turystycznych jest nie do zliczenia. Znajdują się tu zabytki o wyjątkowych walorach historycznych i artystycznych. Wawel i jego piękny Zamek Królewski to miejsce, gdzie tworzyła się historia Polski. Miejsca warte odwiedzenia to: Barbakan, Kościół Mariacki, Smocza Jama, Krakowski Kazimierz, Kleparz, ul. Floriańska czy inne malownicze uliczki Starego Miasta (Bracka, Grodzka).
Gdańsk

Gdańsk

Gdańska Starówka nie ma sobie równych. Architektura tego miasta zachwyca. Piękne uliczki, kamienice, zakręty, tętniące życiem miasto i mnóstwo knajp serwujących pyszne jedzenie. Gdańsk nazywany jest też światową stolicą Bursztynu, a najzdolniejsi rzemieślnicy tego miasta zadbali o to, żeby tworzyć z niego najpiękniejszą biżuterię. Gdańsk jest gospodarzem największych na świecie targów bursztynu.
Warszawa

Warszawa

Warszawa to punkt obowiązkowy przy zwiedzaniu Polski. Stare Miasto wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Łazienki Królewskie wprawią w zachwyt każdego. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN czy Muzeum Powstania Warszawskiego pomoże Ci lepiej zrozumieć historię Polski i tego miasta.
Auschwitz – Birkenau

Auschwitz – Birkenau

Nie można zrozumieć współczesnego świata bez dogłębnego poznania historii niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz. Miejsce, które stało się symbolem Holokaustu, nazistowskich zbrodni i terroru. Niezbędne jest odwiedzenie obu części byłego obozu - zarówno Auschwitz I jak i Auschwitz II-Birkenau.
Kraków + Auschwitz

Kraków + Auschwitz

Nie można zrozumieć współczesnego świata bez dogłębnego poznania historii niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz. Miejsce, które stało się symbolem Holokaustu, nazistowskich zbrodni i terroru. Oprócz Auschwitz zwiedzimy również dawną stolicę Polski - Kraków. Wiele zabytków i ciekawych miejsc, które trzeba zobaczyć.
Kraków + Wieliczka

Kraków + Wieliczka

Odwiedzając Kraków, warto pamiętać o Kopalni Soli „Wieliczka”. Pod okiem przewodnika zobaczysz wykute w soli piękne komory, zjawiskowe podziemne jeziora, konstrukcje ciesielskie, wspaniałe maszyny i narzędzia górnicze czy unikalne solne rzeźby. Blisko 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię. Dowiesz się o historii i tajemnicach Kopalni.
loading