Wycieczki

Wycieczki

Prywatne wycieczki z przewodnikiem – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zwiedź z nami największe polskie miasta takie jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Sopot! Będziesz podróżował jednym z naszych luksusowych samochodów z kierowcą i prywatnym przewodnikiem. Oferujemy prywatne wycieczki do Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Wieliczki i Auschwitz-Birkenau. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Kraków

Kraków

Kraków to magiczne miejsce na południu Polski. Ilość atrakcji turystycznych jest nie do zliczenia. Znajdują się tu zabytki o wyjątkowych walorach historycznych i artystycznych. Wawel i jego piękny Zamek Królewski to miejsce, gdzie tworzyła się historia Polski. Miejsca warte odwiedzenia to: Barbakan, Kościół Mariacki, Smocza Jama, Krakowski Kazimierz, Kleparz, ul. Floriańska czy inne malownicze uliczki Starego Miasta (Bracka, Grodzka).
Gdańsk

Gdańsk

Gdańska Starówka nie ma sobie równych. Architektura tego miasta zachwyca. Piękne uliczki, kamienice, zakręty, tętniące życiem miasto i mnóstwo knajp serwujących pyszne jedzenie. Gdańsk nazywany jest też światową stolicą Bursztynu, a najzdolniejsi rzemieślnicy tego miasta zadbali o to, żeby tworzyć z niego najpiękniejszą biżuterię. Gdańsk jest gospodarzem największych na świecie targów bursztynu.
Warszawa

Warszawa

Warszawa to punkt obowiązkowy przy zwiedzaniu Polski. Stare Miasto wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Łazienki Królewskie wprawią w zachwyt każdego. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN czy Muzeum Powstania Warszawskiego pomoże Ci lepiej zrozumieć historię Polski i tego miasta.
loading